Search

Živý přenos a 4K nahrávka kapely, prezentace, rozhovoru, vaření a mnoho dalšího. Nyní od 10 000 Kč.

Díky zvýšenému zájmu přibyly do našeho portfolia nedávno i live streamy. Troufáme si tvrdit, že v tomto odvětví už máme velké zkušenosti, profesionální techniku a zázemí snad pro všechny případy a požadavky klienta. Streamujeme malé konference, ale i velké koncerty. Video dokážeme nahrát až v 6K RAW formátu a následně jej ještě upravit v postprodukci (do 4K). Stejně tak mastering zvuku, protože si nahráváme každou stopu (mikrofon) zvlášť ve vysoké kvalitě WAV.


Profesionální technika a zázemí

Využít můžeme přímo naše zázemí, které se nachází v Multikulturním centru Fabrika Svitavy, kde je nám k dispozici celé jeviště včetně světel a profesionálního ozvučení. Pro streamování využíváme vysokorychlostní a stabilní internet na optické síti. Díky kulisám a dalšímu vybavení lze celou scénu přeskládat dle vašich požadavků. Případně přijedeme i za vámi.

K dispozici máme až 5 (Blackmagic Design) kamer, gimbal, slider, stativy a další příslušenství. Celou řadu kondenzátorových i dynamických mikrofonů, bezdrátových setů a velký digitální mixpult. Mimo divadelní světla máme i několik filmových světel (včetně soft boxů apod.).


Rozhovory, interviews, přednášky

Mluvené slovo a další menší akce natáčíme (streamujeme) většinou na 2 – 3 kamery. K dispozici je několik bezdrátových portů i mikrofonů do ruky. Součástí Malého streamu (viz ceník) může být i solo vystoupení na kytaru, ukázka vaření, prezentace apod.

Pomůžeme vám se na akci dobře připravit a zajistit vše potřebné, aby výsledek byl co nejlepší. Umíme obstarat i různé rekvizity nebo druhy světel a další autentické vybavení pro váš stream a výslednou nahrávku.


Koncerty, divadla, show

Pro velké skupiny a kapely zajišťujeme živý přenos koncertů a divadel. K dispozici je velké podium s profesionální zvukovou technikou, pohyblivými světly, mlhou, projektorem a dalším vybavením, které ke správnému koncertu nebo jiné show patří. V případě Velkého streamu (viz ceník) vám zajistíme šatny, případně i catering nebo jiné produkční záležitosti.

Technicky Velký stream zajišťuje několik lidí a kamer. Kamery lze mít handled přímo na pódiu nebo na stativu s kameramanem apod. Technicky jsme schopni zvládnout nejen koncerty, ale i klíčované pozadí, práci s grafikou nebo esport.


Ceník služeb

Ceník je připravený dle nejžádanějších služeb, ale jsme schopni zvládnout téměř cokoliv v podobných cenách. Disponujeme technikou pro všechny možné extrémy a v případě zájmu rádi zkoušíme i nové nebo netradiční postupy.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH!

Mini stream

Rychlý stream, který lze provést během dvou hodin (včetně příprav i natáčení) a stačí pouze dvě kamery. Tuto variantu lze provést pouze u nás ve Svitavách ve Fabrice a vyjde vás na 10 000 Kč.

Malý stream

Vhodné především pro rozhovory, přednášky, interviews, ale i malé hudební vystoupení do 3 lidí. Postaráme se nejen o live stream na vybranou platformu, ale i o nahrávku v plné FHD kvalitě. V případě volitelné postprodukce v 4K UHD a perfektním zvukem. Všechen čas můžeme využít i pouze pro nahrávku videoklipu apod. Rádi s vámi připravíme námět ještě před natáčením.

Základní sazba
4h na place (přípravy i natáčení), profesionální zvuk, až 3 kamery + grafika, světla, základní recording (finální stopa), dva členové štábu
20 000 Kč
Další hodina natáčení
Bráno i jako příprava
2 000 Kč
Fotograf na place
Fotky včetně postprodukce, další člen štábu pro rychlejší přípravy
4 000 Kč
Volitelná postprodukce
Collor correction, collor grading, střih, základní zvuk
5 000 Kč
Volitelný mastering zvuku
Sound correction, cleaning, mixing, mastering
5 000 Kč

Velký stream

Vhodné pro velké koncerty nebo pokročilé hudební videoklipy. V základu se postaráme nejen o stream ale i o profesionální nahrávku v 4K UHD a perfektním zvukem. K natáčení je možné využít i klíčované pozadí, zvukové znělky, efekty a pokročilou grafiku.

Základní sazba
8h na place (přípravy i natáčení), až 5 kamer + grafika, recording všech video i audio stop, čtyři členové štábu
40 000 Kč
Fotograf na place a BTS
Fotky včetně postprodukce, další člen štábu pro rychlejší přípravy
6 000 Kč
Další hodina natáčení
Bráno i jako příprava
3 000 Kč
Volitelná postprodukce
Collor correction, collor grading, střih, základní zvuk
8 000 Kč
Volitelný mastering zvuku
Sound correction, cleaning, mixing, mastering
8 000 Kč
Cinema mastering (základní)
2K/4K FLAT i SCOPE, mastering videa i zvuku
6 000 Kč

Kontaktuje nás

Napište nám nebo zavolejte a my s vámi rádi pořešíme všechny detaily, termíny, ceny apod. Neváhejte se na nás obrátit i s jakýmikoliv dotazy nebo speciálními požadavky.

production@agamu.cz

+420 773 621 108

přesné datum nebo rozpětí
Co nejdříve se vám ozveme
Volitelně určete typ streamu viz ceník

Back to Top
Product has been added to your cart