Search

Firemní video, prezentace, promo

Firemní video spot je jedna z nejlepších forem představení vaší firmy a vašeho podnikání. Umožněte svým zákazníkům náhlednou do centra dění v krátkém a výstižném videu.

Představte zákazníkům sídlo společnosti vaše pracovníky, firemní prostředí nebo své produkty. Tento propagační spot pomáhá nejen v oslovení potencionálních zákazníků, ale také při prezentaci a náboru nových spolupracovníků.

Reklamní spot nebo produktové video

Kvalitní produktové fotografie jsou účinným nástrojem a argumentem ke koupi vašeho produktu. Přibližte tento produkt zákazníkům také pomocí videa, kde můžete konkrétní věc představit mnohem lépe a rychleji. Pomůžeme vám vytvořit nejen reklamní či produktový spot, ale i video recenze a různé typy vlogů.

Pokud si nejste jistý konceptem a scénářem, tak to klidně nechte plně na nás. Téměř volné ruce máme nejraději a výsledky stojí za to.

Hudební videoklip, koncerty, streamy

Natáčíme hudební videoklipy se vším všudy. Zajistíme vám i nahrávku zvuku ve studiu. Používáme profesionální filmovou techniku a postupy. Případně vám natočíme váš koncert z více kamer nebo zajistíme live stream.

Úzce spolupracujeme se Svitavským střediskem kulturních služeb a regionální televizí CMS TV kde pomáháme tyto služby zajišťovat.

Obecné shrnutí

  • Profesionální filmové postupy i přístup ke klientovi
  • Natáčení videa profesionální kamerou a objektivy
  • Profesionální nahrávání zvuku na place nebo ve studiu
  • Efektivní pohyb kamery pomocí gimballu, slideru, shoulder rigu nebo kvalitního stativu
  • Řada výkonných světel (LED panelů i spotlight typu Nanlite Forza serie)
  • Výkonné domácí post production studio pro práci s videem s 6K RAW soubory a citlivé odposlechy (monitory)

Kontaktuje nás

Napište nám nebo zavolejte a my s vámi rádi pořešíme všechny detaily, termíny, ceny apod. Neváhejte se na nás obrátit i s jakýmikoliv dotazy nebo speciálními požadavky.

production@agamu.cz

+420 773 621 108

přesné datum nebo rozpětí
Co nejdříve se vám ozveme
Volitelně určete typ streamu viz výše

Back to Top
Product has been added to your cart